11/01/12

• oktober 2009 - vystavenie prác našich žiakov v Nitrianskej galérii ako súčasť výstavy pod názvom Výtvarné spomienky na Karola Barona

• november 2009  - prezentácia projektu Pokoj a radosť v duši verejnosti mesta Nitry a členom Klubu darcov pri Nitrianskej komunitnej nadácii v priestoroch Synagógy. Projekt získal najviac hlasov a bol podporený plnou požadovanou sumou 600 eur. Získané finančné prostriedky budú použité na zakúpenie pomôcok určených pre realizovanie terapeutických aktivít u detí s psychickým ochorením.

• december 2009 - návrh na pohľadnicu  žiačky Daniely Bačinskej v celoslovenskej výtvarnej súťaži na tému Červené stužky uverejnený na webovej stránke : www.cervenestuzky.sk Gymnázia sv. Františka z Assisi, ktoré sídli v Žiline. Výtvarná práca v kategórii základných škôl z celkového počtu 988 návrhov obsadila  3. miesto.

This site was last updated 01/04/12