11/01/12

• 20. - 27. októbra – sme participovali na výstave Minulosť a súčasnosť FN v Nitre. Práca školy bola prezentovaná prostredníctvom  fotografií, kronikou a článkom o minulosti a súčasnosti ZŠ s MŠ pri ZZ.

• 30. novembra. – správa a fotografie z realizácie 3. ročníka medzinárodného projektu Záložka do knihy spojuje školy na stránke :  http://spgk.sk/swift_data/source/pdf/Projekt%Zalozka.pdf

• December – prezentácia správy o organizovaní Sviatku starých rodičov na škole, škola postúpila do užšieho výberu; správa na stránke : www.socia.sk

• December – Január – Obrázky z ateliéru - výstava prác žiakov, ktorí sa zúčastnili  na výtvarných tvorivých dielňach v nitrianskej galérii v roku 2011.

• Január 2012 – správy o aktivitách škôl  pre 5. ročník kampane Červené stužky na stránke: www.cervenestuzky.sk/aktivity.pdf

• Február – práce žiakov našej školy k výtvarnej  súťaži Vesmír očami detí boli vystavené v priestoroch Krajského osvetového strediska.

• Marec – v priestoroch Kultúrneho strediska v Zlatých Moravciach sa uskutočnilo vyhodnotenie krajskej výtvarnej súťaže Náš svet. Medzi najlepšími prácami, ktoré boli inštalované na 1.poschodí, boli aj diela žiakov našej školy.

This site was last updated 11/01/12