• september 08 na  www.nitrianskagaleria.sk v časti projekt Umenie hrou - účastníčky pracovného semináru ( Filipčíková, Heringhová)

• október 08 - Nitrianske noviny - naša škola bola jednou z ocenených organizácií, ktoré sa úspešne zapojili do projektu Zelená škola. Odovzdávanie ocenení sa konalo v priestoroch KOS-u v Nitre v rámci aktivít Envirofilmu a sprievodnej výstavy detských prác zo súaže Zelený svet. Na odovzdávaní sa zúčastnila p. Oravcová, ktorá je koordinátorkou projektu na našej škole.

• október - december 08  na www.nitrianskagaléria.sk v časti semináre a workshopy - výtvarná dielňa pedagógov zo ZŠ a MŠ pri ZZ v Nitre

• december 08 - vernisហz prác vytvorených na zážitkovom seminári Farebná paleta v KOS Nitra ( Heringhová, Filipčíková)

This site was last updated 07/29/09